Göteborg
Huvudkontor - södra Sverige

031-742 56 00

Uppsala
Försäljning - östra & norra Sverige

018-10 00 33

E-post
Försäljning, order och kundservice

info@sini.se



Postadress
Box 8923
402 73 Göteborg

Leveransadress
Exportgatan 38 D
422 46 Hisings-Backa
Hitta till oss

Öppettider
Mån-Fre 07.00-16.00
Växel 07.00-15.30
Avvikande öppettider

Säljare Göteborg


Kenny Isaksson 031-742 56 07 kenny.isaksson@sini.se
Bengt Angard 031-742 56 08 bengt.angard@sini.se
Niklas Lind 031-742 56 16 niklas.lind@sini.se
Jesper Hagström 031-742 56 06 jesper.hagstrom@sini.se
Anton Hagström 031-742 56 09 anton.hagstrom@sini.se
Mats Hagström 031-742 56 05 mats.hagstrom@sini.se

Säljare Uppsala


Svante Karlberg 018-10 00 43 svante.karlberg@sini.se
Sven Lund 018-10 00 51 sven.lund@sini.se

Teknisk support & kalibrering


Jan Claesson 031-742 56 12 jan.claesson@sini.se


Bolagsnr
556311-5103

VAT-nr
SE556311510301

F-skattenr
14-556311-5103

D-U-N-S nr
355873969

Etableringsår
1948

Bankgiro
513-6312

Ägare
SINI Holding AB